Profil společnosti Colormal JP

Firma Colormal JP s.r.o. byla v založena v roce 1992 jako fyzická osoba podnikatel. Z důvodu zvyšování kvality a rostoucího zájmu o služby naší společnosti i ze strany velkých a renomovaných firem, jsme se 14.3.2009 transformovali na společnost s ručením omezeným. Za dobu naší existence jsme si vypracovali u svých zákazníků pověst spolehlivé a svědomité firmy, což koresponduje s naším záměrem. Být firmou solidní, progresivní, flexibilní a adaptabilní v co nejširší míře, v rámci požadavků našich zákazníků. Jejich spokojenost je naším cílem. Působíme zejména v regionu Prahy a Středních Čech, kde přijímáme zakázky jakéhokoliv rozsahu. Po osobní dohodě však není problém domluvit zakázku i mimo tyto lokality.

Našimi zákazníky jsou jak rodiny, které si netroufají vymalovat svůj vlastní byt, tak i stavební společnosti, které realizují na českém trhu moderní, velkoplošné stavby u kterých se výměra malby pohybuje v řádově tisících metrů čtverečních.

Nejmodernější vybavení, 5 kmenových a 25 externích zaměstnanců (z nichž mnozí s námi spolupracují již 15. rokem), jsou dostatečné předpoklady pro komplexní realizaci rozsáhlých projektů v oborech malířství, natěračství, tapetování, ale i jiných námi poskytovaných službách (např. zednické,instalatérské, elektrikářské, podlahářské práce, truhlářství).

Naším cílem je rozšiřovat pole své působnosti, nikoliv však na úkor kvality.
Našimi zaměstnanci jsou vyučení malíři, lakýrníci a tapetáři.